| 17.2 SEER2, Split Heat Pump, 4 Ton | |
| SKU | GSZC704810 |
| Decibel Level (dBA) | 77 dBA |
| SEER2 (Efficiency) | 17.2 |
| Condenser Stages | Two Stage |
| Electrical | 208 / 230 V. 1 Phase 60 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Tonnage | 4 Ton |
| Min. Voltage | 197V |
| Max. Voltage | 253V |
| Max. Overcurrent Protection | 45 A |
